Image Alt

Örnek Kamp Turu

29 Ağustos, 2019

Örnek Kamp Turu

AÇIKLAMA

Büyük Kanyon Rim to Rim Tour, Büyük Kanyon efsanesidir ve hak ettiği gibi! Kanyonda yürüyüş yapabilme yeteneği, jantı özel kılan özelliktir, çünkü hem jantları hem de aradaki her şeyi tecrübe etme şansına sahipsiniz. (Rim to Rim izinleri oldukça rekabetçi olduğundan, Hermit Loop ve Grand Canyon Classic’i yedekleme seçenekleri olarak görmenizi öneririz ya da Winter Rim to Rim , 15 – 28 Şubat tarihleri ​​arasında.) Ayrıca konuklara Rim Tour için bir Phantom Ranch Rim sunuyoruz. Tarihi Phantom Çiftliği’nde 2 gece ile Kanyon’da yapılacak 3 günlük bir yürüyüşle ilgileniyor.

Jant zammı için Büyük Kanyon Jant serin başlar, Kuzey Kaibab Patikinde yürüyüş yaptığımız Kuzey Jant gölgesinde. Daha sonra Bright Angel Creek ile buluşup kıyıları boyunca ilk gecemiz için çarpıcı bir çöl vahası olan Cottonwood Kamp Alanı’na doğru yürüyeceğiz. İkinci kamp yerimiz ünlü Bright Angel Kamp Alanı ve yürüyüş sırasında Grand Canyon’un en etkileyici şelalelerinden biri olan Ribbon Falls’a yan geziye çıkacağız. İkinci günün akşamında, üçüncü gün Bright Angel Trail’den Hint Bahçesi’ne kadar olan yürüyüşümüze devam etmeden önce Phantom Ranch ve Colorado Nehri yakınında kamp yapmanın tadını çıkaracağız. Rim’in son gecesini, gece boyunca yemyeşil Hint Bahçesine geri dönmeden önce, Büyük Kanyon’un en güzel manzaralarından biri olan Plateau Noktası’na çıkarak geçiriyoruz. Güney Jant’ta yürüyüşümüze devam edip dördüncü gün tamamlıyoruz,

1.GÜN

 • Büyük Kanyon’un Kuzey Bölgesi’ne servis: Flagstaff’a arabayla 4 saat
 • Yürüyüş Kilometresi: 11 kilometre
 • Yükseklik Kaybı: 4,161 feet

Grand Canyon Rim – Rim sırt çantasıyla seyahate 8000 feet’te başlıyoruz ve Cottonwood Kamp Alanı’ndaki ilk kampımıza yaklaşık 7 mil yokuş aşağı iniyoruz. Kuzey Kanyonu’ndaki yoğun bir karma kozalaklı ormandan, Büyük Kanyon’un içindeki yarı kurak Yüksek Sonoran çöl ortamına inerken doğal tarih tutkunu için harika bir zam. Ayrıca rotada, uğursuz ve çarpıcı Kırmızı Duvar Kireçtaşından geçip, bitişik bir eğimin yanından çıkan basamaklı bir akarsu olan Roaring Springs’i geçiyoruz.

2. GÜN

 • Yürüyüş Kilometresi: 11 kilometre
 • Yükseklik Kaybı: 1.600 feet

İkinci gün, kampı kıracağız ve 7 km sonra Bright Angel Kamp Alanı’na yürüyeceğiz (yolda, fantastik bir şelaleye bir taraf zammı yapacağız – Ribbon Falls). Kampımız, Büyük Kanyon’un dibinde, Colorado Nehri ve tarihi Phantom Çiftliği’nin bitişiğinde yer almaktadır.

3. GÜN

 • Yürüyüş Kilometresi: 7,3 kilometre
 • Yükseklik Kazancı: 1,500 feet

Doyurucu bir kahvaltının ardından, sabahları serin yürüyüş saatlerinden yararlanmak için toplanıp erken kalkacağız. Colorado boyunca yükselen ve Angel Creek Yürüyüş Parkurunda yürüyüş yaparak Garden Creek’e varacağız. Buradan, yüzyıllardır mevsimsel Havasupai bahçe arazilerini sulayan bir bahar alanı olan Pipe Creek ile Indian Garden arasındaki kavşaktan yukarı doğru yürüyeceğiz. Buradan geceleri kampımıza kısa bir final yürüyüşü – Indian Garden Campground, gölge ve suyla bir başka büyüleyici kamp. Büyük Kanyon’daki bu son akşam, şimdiye kadar deneyimleyeceğiniz en nefes kesici manzaralardan birinde gün batımının tadını çıkarmak için Plateau Point’e yapacağınız bir yürüyüşle gezintiye çıkacağız.

4. GÜN

 • Yürüyüş Kilometre: 7.6 mil
 • Yükseklik Kazancı: 3,000 feet
 • Flagstaff’a servis: Güney Rim’den 1,5 saatlik sürüş mesafesinde

Gündelik bir sabah kahvaltısı, Bright Angel Trail ile jant yükselişimizi sürdürdüğümüz için güzel bir yürüyüşe çıkacaktır. Bu iz, sonsuz manzarası, suyun mevcudiyeti ve bizi Grand Canyon’dan çıkaran sabit derecesi nedeniyle Park’ta en çok izlenen yoldur. Asla unutamayacağınız bir zam için bir son!

Lütfen Dikkat : Belirlenen güzergahı takip etmek için her zaman elimizden gelen her şeyi yaparız, ancak zaman zaman geçici erişim kısıtlamaları, hava durumu, konaklama / kamp alanı mevcudiyeti, misafir kabiliyeti / yaralanması, yangın ve sel gibi doğal olaylar ve diğer olası nedenlere bağlı olarak değişebilir.

NELER DAHİL?

 • Birinci sınıf çadır, uyku yastığı, uyku tulumu ve teknik sırt çantası
 • Trekking direklerinin kullanımı
 • Tüm öğünler, kahvaltıdan ilk gün son gün öğle yemeğine kadar verilir.
 • Profesyonel, bilgili, sertifikalı Grand Canyon yürüyüş rehberi
 • Flagstaff, Arizona’daki otelinizden Büyük Kanyon’a gidiş dönüş ve geri dönüş
 • Giriş ücretleri ve milli park izinleri (Büyük Kanyon izin sistemi hakkında bilgi edinin )
 • Şirket tarafından verilen ilk yardım çantası ve uydu telefonu içeren acil durum ekipmanı
 • Size, eşinize ve çocuklarınıza, birincisinden sonra Wildland Trekking doğa yürüyüşü% 10 indirim ile ömür boyu indirim hakkı kazandıran bir Ömür Boyu Yürüyüş Üyeliği alacaksınız!

NELER DAHİL DEĞİL?

 • Kıyafet, yağmur ve ayakkabı (Oboz yürüyüş ayakkabıları ve botları önerilir )
 • Güneş kremi, banyo malzemeleri ve kişisel eşyalar
 • Su şişeleri ve bir far veya el feneri
 • Kılavuz değer (sektör önerisi seyahat maliyetinin% 10-20’sidir)

Daha fazla bilgi için Paketleme Listeleri sayfasına bakınız .

YEMEKLER:
Yürüyüş ve sırt çantasıyla gezinme turlarımızın tümü, kritik karbonhidrat, protein ve yağlarla dolu çok çeşitli lezzetli yemekler içermektedir. Ülkede iyi yolculuk eden yiyecekleri taşırız – pirinç, makarna, mercimek, fasulye, kuskus, paketlenmiş et, fındık, ekmek, yulaf ezmesi, granola ve daha fazlası.

En iyi tat ve enerji için tüm öğünlerimize baharatlar, şifalı otlar, yağlar, peynirler, tereyağı, şeker ve meyveler ve sebzeler (taze ve kurutulmuş) ekleriz. Ek olarak, kendi takdirinize göre yemek için çeşitli iz karışımı, atıştırmalıklar ve kuru meyveler de sunuyoruz.

Düzenli olarak vegan, vejeteryan, koşer ve glutensiz diyetleri düzenliyoruz ve gıda alerjileri için ayarlamalar yapacağız. Bu ve diğer özel diyet talepleri ek bir ücret gerektirebilir. 

Kumrular 09:00
Milli Kütüphane 09:05
Armada 09:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 09:20
1011 Kavşağı 09:25
Altınpark 09:35admin,

SİZİ ARAYALIM

Tur detayları ve kamp malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi için numaranızı bırakın sizi arayalım.veya Hemen Bize Ulaşabilirsiniz:

x